تبلیغات
دانلود باران - واكنش تند قلعه نویی به بیانیه باشگاه پرسپولیس
 
دانلود باران
رسانه فرهنگی هنری آموزشی تفریحی دانلود باران
درباره وبلاگ


جدید ترین و بهترین نرم افزار ها در دانلود باران
برترین سایت دانلود ایرانی
-------------------------------------------------

اگه خواستید به ما تبادل لینک کنید اول مارا به عنوان
...:::دانلود باران بروز ترین سایت موزیک و نرم افزار:::... لینک کنید بعد به ما خبر دهید به چی عنوان لینک کنیم !!!
مدیر : فرزاد

مدیر وبلاگ : فرزاد یگانه
نویسندگان
نظرسنجی
شما طرفدار کدام تیم هستید؟

واكنش تند قلعه نویی به بیانیه باشگاه پرسپولیس


سرمربی استقلال در واکنش به بیانیه اعتراض پرسپولیس گفت: «کار آنها چیزی جز فرافکنی نیست.»


امیر قلعه‌نویی در حاشیه تمرین امروز استقلال گفت: «جا دارد از پزشکان تیم به خصوص دکتر نوروزی تشکر کنم که بعد از عمل جراحی دوم روی پای من خیلی زحمت کشیدند. شرایط حساسی بود و کمک زیادی به من کردند. دو آزمایش دادم که نشان می‌دهد شرایط خوب است.»

وی در مورد دیدار روز دوشنبه با گهر خاطرنشان کرد: «با آقای پورحیدری و سایر همکارانم چند بازی گهر را آنالیز کردیم. برای بار دوم بود که فیلم‌های بازی این تیم را می‌دیدیم. بازی با استقلال و پرسپولیس برای سایر تیم‌ها متفاوت است و تیم‌ها آن انگیزه‌ای که مقابل این دو تیم دارند را در سایر بازی‌ها ندارند.»

قلعه نویی

قلعه‌نویی ادامه داد: «بعد از دیدار برابر نفت تیم‌ ما شرایط خوبی دارد. این پیروزی از چند حیث برای ما حائز اهمیت بود اول اینکه به جدول بازگشتیم، دوم اینکه از نظر روحی خیلی بهتر شدیم و اگر بازی را واگذار کرده بودیم جمع کردن تیم خیلی سخت می‌شد و سوم اینکه از نظر روحی برای بازی با گهر آماده شدیم. امیدوارم بازی با گهر خوب و تماشاگرپسند از آب درآید.»

قلعه‌نویی در مورد حضور مایلی‌کهن در تیم گهر تأکید کرد: «طبیعتاً دقایقی از بازی که سپری شود با شرایط جدید گهر بیشتر آشنا می‌شویم. مایلی‌کهن جزو مربیان زحمت‌کش است و برای این فوتبال تلاش زیادی کرده است. حضور او مطمئناً تأثیرگذار خواهد بود.»

وی در مورد مشکلات استقلال گفت: «چندین هفته زحمت زیادی کشیدیم تا مشکلات درون‌تیمی استقلال به بیرون منتقل نشود تا زمانی که به بازی برابر صبا رسیدیم. بعد از این مسابقه ماحصل 16-15 هفته زحمت زیادی که کشیدیم در چند روز به هم ریخت و با مشکلات زیادی روبه رو شدیم. به غیر از این مسئله بی‌مهری‌هایی هم دیدیم که این موضوع بیشتر ما را اذیت کرد. بازیکن و کادر فنی بدون گرفتن یک ریال پول با اخلاص تلاش می‌کرد اما آن اتفاقات افتاد.»

سرمربی استقلال اضافه کرد: «همه این مسائل را فراموش کردیم و امیدواریم این بازی هم بگذرد و به تعطیلات برسیم. در تعطیلات جانواریو و جباری هم به تیم اضافه خواهند شد. بعید می‌دانم توزی به استقلال بازگردد، واقعاً حیف است تیمی که با آن شکل مشکلات آنقدر زحمت کشید و به اینجا رسید در چند روز به هم بریزد.»

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا توزی به استقلال بازخواهد گشت، عنوان کرد: «من نباید در مورد این مسئله صحبت کنم. وظایف همه مشخص ‌شده است، آقای امیری که امسال زحمت زیادی کشیده، کارها را پیگیری می‌کند. من از نحوه قرارداد این بازیکن اطلاع ندارم و دوست ندارم چیزی هم بدانم. به هر حال این بازیکن با ما قرارداد دارد و طبق اصول و چارچوبی که قرارداد او دارد عمل می‌شود، آقای ماجدی و امیری در حال پیگیری این موضوع هستند اما بعید می‌دانم او به استقلال بازگردد.»

وی گفت: «مدیربرنامه‌های جانواریو قول داده او تا قبل از بازی با گهر برگردد. از توزی توقعی نداشتم اما فکر می‌کردم جانواریو طور دیگری برخورد کند. رابطه خوبی با این بازیکن داشتم. او 5ماه تمام مشکلات را تحمل کرد اما امیدوار بودم براساس قولی که به من داده بعد از رفتن بازگردد چرا که علاوه بر داشتن رابطه خوب، از لحاظ احساسی نیز با هم بسیار صمیمی بودیم و فکر نمی‌کردم این بازیکن برود و برنگردد هرچند باید قبول کنیم جانواریو یک بازیکن حرفه‌ای است.»


بقیه در ادامه مطلب.........

سرمربی استقلال افزود: «روز جمعه که عید قربان بود به بهشت زهرا رفتم و وقتی بازگشتم و تلویزیون را روشن کردم مهدی مهدوی‌کیا گل پرسپولیس را به ثمر رسانده بود. در صحبت‌هایم یک سری مسائل کلی را بیان و اتفاقاً از مدیریت آقای رویانیان تعریف و تمجید کردم. واقعیت این است که وقتی کار دست اهل فن نباشد این مسائل به وجود می‌آید. چیزی که مملکت ما و نه تنها فوتبال را عقب انداخته، این است که جایگاه‌ها دست اهل فن نیست.»

قلعه‌نویی در مورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس با برخی از بازیکنانی که استقلال با آنها دچار مشکل شده مذاکره کرده؛ آیا این مسئله حرکتی حرفه‌ای است، گفت: «اگر قبول کردیم حرفه‌ای باشیم باید افکار ما هم حرفه‌ای باشد. اگر در زمان مناسب با بازیکنمان مذاکره شود هیچ مشکلی نداریم. ما با تشکیلات پرسپولیس صحبت کرده بودیم و به ما گفته بودند بازیکنی را می‌خواهند و اگر صحبت‌ها در چارچوب باشد هیچ مشکلی نداریم.»

قلعه‌نویی در مورد اعتراض پرسپولیسی‌ها به صحبت‌های او در برنامه فوتبال برتر در بین دو نیمه بازی پرسپولیس و مس کرمان گفت: «این مسئله جای تعجب دارد. امروز به برنامه‌ای در شبکه شش نگاه می‌کردم که طی آن آقای اسماعیلی از منصور ابراهیم‌زاده در مورد پرسپولیس سۆال کرد که ایشان هم نظرات کلی خود را در مورد پرسپولیس بیان کرد. آیا این کار ایراد است؟»

سرمربی استقلال افزود: «روز جمعه که عید قربان بود به بهشت زهرا رفتم و وقتی بازگشتم و تلویزیون را روشن کردم مهدی مهدوی‌کیا گل پرسپولیس را به ثمر رسانده بود. در صحبت‌هایم یک سری مسائل کلی را بیان و اتفاقاً از مدیریت آقای رویانیان تعریف و تمجید کردم. واقعیت این است که وقتی کار دست اهل فن نباشد این مسائل به وجود می‌آید. چیزی که مملکت ما و نه تنها فوتبال را عقب انداخته، این است که جایگاه‌ها دست اهل فن نیست.»

قلعه نویی

قلعه‌نویی گفت: «اگر در فوتبال، صنعت و ... همه چیز دست اهل فن باشد طبیعتاً این مسائل به وجود نمی‌آید. ابراهیم‌زاده الان در مورد پرسپولیس صحبت کرده و اگر پرسپولیس در بازی بعد نتیجه نگرفت باید همه چیز را تقصیر ایشان دانست؟ همه ایران در مورد استقلال صحبت می‌کنند پس وقتی استقلال به تراکتور باخت، این باخت را باید به خاطر این صحبت‌ها بدانیم؟»

وی تأکید کرد: :در مملکت ما آدم‌ها سر جای خود قرار ندارند. در همه جا این مسئله وجود دارد و تنها به فوتبال محدود نمی‌شود. در هنر و صنعت هم همین شکل است. مجری‌ای که این سۆال را از من پرسیده هم باید برویم بگیریم؟ با این شکل جواد خیابانی را هم باید به دادگاه ببریم که چرا این سۆال را پرسیده و باید بگوییم به این جرم به دادگاه بیا تا در مورد آن توضیح دهد.»

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: «من در مورد بحث رویانیان و دایی صحبت کردم و گفتم دایی جزو سرمایه‌های فوتبال ما و شخصی است که شاید صد سال باید بگذرد تا یکی مثل او بیاید. باید از او حمایت کنیم تا به درجات بالا برسد. ازبکستانی‌ها با همدلی که دارند تمام کرسی‌های AFC را می‌گیرند در حالی که شاید بازیکنی که یک دهم دایی افتخار داشته باشد ندارند.»

سرمربی استقلال ادامه داد: «همچنین گفتم رویانیان در بحث مدیریت از سرمایه‌های ما است چطور آن موقع که تعریف می‌کردم خوب بود اما حالا ما باعث باخت شده‌ایم؟ چون من آن حرف‌ها را زدم شجاعی بازیکن مس به پرسپولیس گل زد؟ اگر من کاربلد بودم تیم خودم را درست می‌کردم. این ‌حرف‌ها فرافکنی است و باید این کارها را جمع کنند. دو رئیس فدراسیونی که تیم ملی را جام جهانی برده‌اند اکنون خانه‌نشین هستند؛ اهل فن را خانه‌نشین کرده‌ایم و دلیل آن هم خود ما فوتبالی‌ها هستیم.»

قلعه‌نویی در مورد اتفاقاتی که بعد از بازی استقلال و فجر رخ داد، یادآور شد: «با جعفری مدیرعامل باشگاه صحبت کردم و به او گفتم یک روز قبل از بازی منوچهری پیش من آمد و صحبتی از بازیکنان سابق سایپا که اکنون در فجر بازی می‌کنند مطرح کرد. منوچهری به من گفت یاوری در تمرین اعلام کرده قصد دارد او را بگیرد و نظری را به استقلال بدهد. با روحیه‌ای که پس از این مسئله از منوچهری دیدم او را از لیست یازده نفر بیرون کشیدم و وقتی به درون زمین رفت دیدید که چطور بازی کرد.»

وی گفت: «جالب است جعفری به من اعلام کرد این صحبت‌ها شیطنت بازیکنان بوده و یاوری چنین بحثی را مطرح نکرده است. به او می‌گویم اگر اینچنین نبوده چرا سرپرست تیم شما چنین حرفی را در مصاحبه‌اش اعلام کرده که به من گفت این مسأله را بررسی خواهد کرد. بدبختی فوتبال ما همین‌ها است.»

قلعه‌نویی عنوان کرد: «چرا قطر به میزبانی جام جهانی می‌رسد و دو بار بازی‌های آسیایی را برگزار می‌کند اما ما با دوهزار سال قدمت حال و روزمان اینچنین است. دلیل این مسئله حضور افرادی است که اهل فن نیستند. هیچکس سر جای خودش قرار ندارد. حالا آقایان هم ناراحت می‌شوند. ایرادی ندارد، مولایم حضرت علی(ع) گفته «همیشه حق را بگو حتی اگر همه علیه تو شوند.» جای تأسف دارد هواداران کمی برای تماشای بازی‌های استقلال به استادیوم می‌آیند. حتما این حرکت کلی شده که فوتبال ما به این وضع افتاده است.»

سرمربی استقلال ادامه داد: «همچنین گفتم رویانیان در بحث مدیریت از سرمایه‌های ما است چطور آن موقع که تعریف می‌کردم خوب بود اما حالا ما باعث باخت شده‌ایم؟ چون من آن حرف‌ها را زدم شجاعی بازیکن مس به پرسپولیس گل زد؟ اگر من کاربلد بودم تیم خودم را درست می‌کردم. این ‌حرف‌ها فرافکنی است و باید این کارها را جمع کنند. دو رئیس فدراسیونی که تیم ملی را جام جهانی برده‌اند اکنون خانه‌نشین هستند؛ اهل فن را خانه‌نشین کرده‌ایم و دلیل آن هم خود ما فوتبالی‌ها هستیم.»

قلعه‌نویی در مورد تغییر برنامه بازی‌های لیگ برتر گفت: «یک روز به ما گفتند باید با پیکان بازی کنیم و پس از آن گفتند باید به مصاف گهر برویم ولی هیچ اعتراضی نکردیم. از تیم ملی بیشترین ضربه را خوردیم اما بیشترین حمایت را انجام دادیم. همه چیزمان به هم می‌آید.»

وی در مورد برگزار نشدن جام حذفی خاطرنشان کرد: «باید یا راهکاری داشته باشیم و یا اینکه الگوبرداری کنیم. در بحث نظام مملکت‌داری بعضی می‌گویند با توجه به موقعیت مکانی باید الگوی خدمات رسانی را در نظر بگیریم. بعضی کشورها با داشتن منابع در پی ایجاد زیرساخت برای استفاده از آن منابع هستند. در کشور ما الگویی وجود ندارد. چند سال از لیگ گذشته است. هر سال یک برنامه اجرا می‌شود یک بار عزیز محمدی برنامه یک ساله داد که خیلی خوب بود. آقای بهروان تقصیری ندارد، ایشان انسان بسیار خوبی هستند و وقتی برای فوتبال از 10 جا تصمیم می‌گیرند همین می‌شود. نه برنامه‌ای داریم و نه از جایی الگوبرداری می‌کنیم.»

قلعه‌نویی اظهار داشت: «ترکیه 40 سال پیش یک حرکت کلی در ورزش انجام داد و با دادن وام‌های بلندمدت و داشتن یک برنامه خوب به جایی رسید که توانست به مقام سوم جهان دست یابد. کاربلد نیستیم، الگوبرداری هم نمی‌کنیم. آدم‌های کاربلد باید به فوتبال بیایند. افرادی به ورزش ما آمدند که فقط بیانیه‌نویسی‌ها را انجام دادند. مگر ترکیه، ژاپن و ... نمی‌خواهند در جام جهانی حضور داشته باشند. آیا در کشورهای آنها برای برگزاری لیگ جام حذفی و... دچار مشکل می‌شوند؟»

نوع مطلب : خبر های ورزشی، 
برچسب ها : واكنش تند قلعه نویی به بیانیه باشگاه پرسپولیس،
لینک های مرتبط :
دوشنبه 27 شهریور 1396 08:30 ب.ظ
Excellent site. Plenty of helpful information here.
I am sending it to several friends ans also sharing in delicious.

And naturally, thank you to your sweat!
شنبه 31 تیر 1396 06:39 ق.ظ
After checking out a number of the articles on your website, I truly appreciate your way of writing
a blog. I added it to my bookmark webpage list and will be checking back in the
near future. Take a look at my web site as well and tell
me how you feel.
دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 07:31 ق.ظ
Right here is the perfect site for anyone who would like to find
out about this topic. You know a whole lot its almost hard to
argue with you (not that I personally would want to…HaHa).
You definitely put a fresh spin on a subject which has been discussed for many years.
Great stuff, just excellent!
شنبه 2 اردیبهشت 1396 08:30 ب.ظ
Thanks for ones marvelous posting! I certainly enjoyed reading it, you may be a great author.I will ensure
that I bookmark your blog and may come back sometime soon.
I want to encourage that you continue your great job,
have a nice evening!
سه شنبه 22 فروردین 1396 07:55 ب.ظ
Hello to all, how is all, I think every one is getting more
from this web site, and your views are fastidious designed
for new people.
سه شنبه 22 فروردین 1396 02:09 ب.ظ
It's the best time to make some plans for the future and it's time to be happy.
I've read this post and if I could I wish to suggest
you few interesting things or suggestions. Maybe you could write next articles referring
to this article. I desire to read more things about it!
دوشنبه 21 فروردین 1396 06:52 ق.ظ
It's an amazing paragraph designed for all the internet visitors;
they will get advantage from it I am sure.
جمعه 23 بهمن 1394 01:02 ب.ظ
سلام

درآمد ثابت ماهیانه داشته باشید

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان

100 درصد تضمینی


لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/poolsaz

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/poolsaz2

درصورت داشتن هرگونه سوال با ایمیل زیر در تماس باشید :
toopfile.ir@gmail.com
شنبه 14 شهریور 1394 07:23 ب.ظ
ســــلام !
وبلاگتان زیباست!

ما برای کاربرانی که از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنند ، برنامه ای طراحی کردیم که بتوانند جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 را تنها با یک کلیک دریافت کنند.
این برنامه نیاز به نصب ندارد و حجم آن کمتر از 100 کیلوبایت میباشد و هیچگونه تبلیغات مزاحم به همراه خود ندارد!
با دانلود این برنامه از این پس تنها با یک کلیک و در کمتر از 3 ثانیه جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس خود را دریافت کنید.
این برنامه کاملا رایگان میباشد و دائما پشتیبانی و آپدیت میشود.
امکاناتی دیگر مانند مشاهده قیمت ارز و طلا و مشاهده جدول لیگ برتر و ... نیز به نرم افزار اضافه میشود.
برای دانلود به وبلاگ ما بیایید.
لطفا برای حمایت از ما ، وبلاگ ما را لینک کنید.
موفق باشید
چهارشنبه 7 مرداد 1394 11:11 ق.ظ
سلام عزیزم
وب خیلی خوبی داری
خوشحال میشم به منم سر بزنی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


موضوعات
پیوندها
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :